Комбат «Донбасу» вимагає військовий трибунал для винних у трагедії в Іловайську

1Після сьогоднішньої зустрічі з президентом України командири батальйонів очікують на те, що будуть покарані винні у трагедії під Іловайськом. Про це в ефірі телеканалу Громадського ТВ сказав командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.

«Я з командирами інших батальйонів зустрічалися сьогодні з керівництвом країни. Ми хотіли знати, чому в нас такі втрати. Президент пообіцяв найближчим часом прийняти рішення щодо цієї трагедії. Ми очікуємо на конкретні рішення. Повинен бути трибунал або слідча комісія, яка покарає винних. Але система вибудувана так, що немає персональної відповідальності за бойові накази чи їхню відсутність. Через це ми маємо відсутність потрібного командування», — повідомив Семенченко.

«Я певен, що президента дезінформували під час операції. Але я не готовий зараз сказати, хто саме надавав таку інформацію», — додав Семенченко.

Він також зазначив, що не знає цифр, скільки бійців було втрачено під Іловайськом.

«Я знаю, що 80 людей зараз в полоні – це поранені. Але я не можу с азати, скільки людей я зараз вважаю загиблими, адже допоки я не побачу тіло, для мене ця людина жива. Я бачив тіла 12 людей, але доля більшості невідома», — сказав Семенченко.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook