Командир військових льотчиків розповів про подробиці падіння літака на Вінничині

фото: Вікіпедія

фото: Вікіпедія

За штурвалом літака був полковник із Повітряного командування «Схід» Іван Петренко, повідомив Громадському його командир Олег Струцінський.

Петренко був льотчиком першого класу. Струцінський каже, що Петренко мав великий досвід і є дуже мала ймовірність того, що причиною катастрофи могла бути помилка пілота.

Також Струцинський наголосив, що усі літаки перед початком навчань первірялись, і літак з технічною несправністю просто не міг бути допущений до польотів. Як повідомили товариші по службі загиблого полковника, в нього було більше двох тисяч годин нальоту на винищувачах різного типу.

Про причини падіння літака у у Генштабі наразі не повідомляють. Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею 416 Кримінального кодексу України (Порушення правил польотів або підготовки до них).

Бортовий номер літака, що розбився — 70, повідомив виконувач обов’язків керівника прес-центру командування повітряних сил України Дмитро Струтинський. Літак з цим бортовим номером належав 831-й бригаді тактичної авіації з Миргорода.

Попри падіння винищувача, керівництво навчань «Чисте небо – 2018» ухвалило рішення про продовження польотних завдань на Вінничині.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook