Командир тернопільського «Сокола» отримав Орден князя Ярослава Мудрого за дії загону на сході (Фото)

indexДев’ятеро бійців відділу швидкого реагування «Сокіл» управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області поїхали у зону проведення антитерористичної операції.

Підтримати своїх героїв прийшли рідні, близькі, колеги, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. “Війна за свій рахунок” – у Тернополі: усі кошти автори спрямують на підтримку наших вояків

- Це — вже не перше відрядження на Схід для цих правоохоронців, — каже начальник обласної міліції Василь Облещук. – Вони довели, що вміють і можуть виконувати покладені на них завдання в умовах військових дій. За заслуги перед Україною командир загону Ігор Кирилишин отримав президентську нагороду Орден князя Ярослава Мудрого.

Боєць із вдячністю прийняв державну нагороду  й надалі пообіцяв віддано служити українському народові. Готові до виконання покладених на них обов’язків і решта бійців зведеного загону. У повному обмундируванні, за що вдячні не лише керівництву управління, а й насамперед, волонтерам, бійці відбули до місця тимчасової дислокації.

Читайте також. У Тернополі підготовку проходять перші 60 “партизанів” (Відео)

За звичаєм, благословили воїнів священнослужителі. Архієпископ Тернопільський, Кременецький, Бучацький Нестор сказав, що церква завжди засуджувала загарбницькі війни, поневолення людей, але благословляла воїнів, що стояли на захисті своєї батьківщини.

- Ми молимося, щоб Господь беріг кожного бійця від всякого зла, дав їм силу вистояти в боротьбі, виконати свій обов’язок і неушкодженими повернутися до своїх родин.

А рідні чекатимуть. Бо звикли до нелегких буднів своїх героїв. Аліна Кирилишин, донька  командира загону розповідає про те, що перше своє відрядження батько приховав від неї. Казав, що їде на навчання до Києва. Та дитина збагнула, що тато на сході, щойно в телефонній слухавці, крім його голосу, почула відлуння вибухів і пострілів. Сьогодні дівчинка свідомо відпускає найріднішу людину і зичить йому бути мужнім і пам’ятати, що вдома на нього завжди чекають.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook