«Коли я піду»: хворий на рак Маккейн сказав, на що сподівається після смерті

ф1«Цей хлопець служив своїй країні,» — на такі слова на поминальній церемонії за собою сподівається сенатор США Джон Маккейн. Про це він сказав cbsnews.com.

Він зізнався, що медики дають невтішний прогноз: шанси побороти пухлину дуже невеликі. У сенатора виявили агресивну форму раку мозку і влітку цього року 81-річного Маккейна прооперували.

Читайте також: Маккейн підтримав ідею дати Україні летальну зброю

Великий друг України, який у 60-х роках воював у Вєтнамі і 5,5 років провів у полоні, зізнався, що страх перед смертю відчуває, та втішає себе тим, що «прожив прекрасне життя».

А наразі обіцяє у війні з хворобою використати всі можливі шанси на життя.

Читайте також: Після операції через рак мозку сенатор Маккейн знову в строю (Відео)

«Хтось каже 3%, хтось говорить — 14%. Ви знаєте, це дуже поганий прогноз.

Я енергійніший і зайнятіший, тому що я знаю, що повинен зробити все, що я можу, щоб служити цій країні поки я можу.

Я виріс у військовій родині. Я виріс з ідеєю і вірою, що борг, честь, країна — це дороговказ для нашої повсякденної поведінки.

Послухайте, найдорожчим в моєму житті були ті узи, які пов’язували мене з моїми товаришами в полоні. Вони були прекрасні. Ми билися разом. Ми любили один одного. Ми стукали в стіни один до одного. Я згадую цей досвід з великою гордістю.

Іноді я відчував лють від того, що сталося. Але як тільки я усвідомив це, я сказав: «Хвилиночку, хвилиночку. Ти чимало побачив за довгий час, старий. У тебе було прекрасне життя. У тебе чудовий досвід. Я хочу, коли я піду, щоб на церемонії в Військово-морській академії хоча б кілька людей встали і сказали: «Цей хлопець служив своїй країні».

У мені є страх перед тим, що станеться, але я задоволений, що прожив прекрасне життя», — зробив  зворушливе зізнання сенатор США Джон Маккейн.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook