Колеги по цеху прокоментували зникнення на Донбасі журналіста Васіна

images

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» закликає звільнити донецького журналіста Станіслава Асєєва, публікується під псевдонімом Станіслав Васін, про це йдеться в заяві організації, передає Depo.Донбас.

В організації повідомляють, що родичі Асєєва побоюються можливості його затримання силовиками «МГБ ДНР» і застосування з їх боку тортур. Вони також констатували факт обшуків в його квартирі і зникнення комп’ютера.

«Ситуація з журналістом Станіславом Асєєвим вкрай тривожна. Ми вважаємо, що «влада ДНР» відповідальна за його долю і його безпеку. Ми закликаємо всі політичні сили в регіоні, в тому числі присутні на місці міжнародні організації докласти всіх зусиль для його негайного звільнення», — заявляють «Репортери без кордонів».

Читайте також: Вслід за зниклим у «ДНР» українським блогером на зв’язок перестала виходити і його матір (Відео)

«Репортери без кордонів» відзначають, що інакомислення і висвітлення подій врозріз з позицією «ДНР», «ЛНР» тягнуть за собою створення інформаційного вакууму в окремих районах Донбасу.

«Територія на сході України, що знаходиться під контролем проросійських сепаратистів, крім того, що вона перетворилася в зону, де відсутня правова система, стала інформаційної «чорною дірою». критично налаштовані журналісти і зарубіжні спостерігачі туди практично не допускаються», — заявляють в організації.

Васін співпрацював з такими українськими виданнями як «Українська правда», «Український тиждень», «Дзеркало тижня» і «Радіо Свобода».

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook