Колегіуму-інтернату «Знамення» – шість років (Відео)

pfhdfybwzПершому і єдиному в Україні навчальному закладу для дівчат — колегіуму-інтернату «Знамення» у неділю, 6 квітня, виповнюється шість років.

Читайте також. Запрошують на посвяту народу під покров Пресвятої Богородиці (Відео)

Нагадаємо, діє цей навчальний заклад у Марійському духовному центрі, що у Зарваниці на Теребовлянщині у Тернопільській області. Закінчивши колегіум-інтернат, дівчата отримують атестат державного зразка.

Окрім того, вони поглиблено вивчають дисципліни духовно-просвітницького спрямування: християнську етику, етику подружнього життя, релігієзнавство, філософію, основи християнської психології.

У колегіумі-інтернаті «Знамення» дівчата не лише навчаються, зростають духовно, утверджуються як добрі християнки, а й вміють вдало відпочивати. Вихованки вивчають три іноземні мови: англійську, німецьку і польську. Щороку, впродовж двох тижнів, улітку організовують англомовні табори. Щороку учениці та вчителі колегіуму відвідують школу Святого Франциска у Відні (Австрія) і гімназію Блаженного Петра Павла Гойдича у Пряшеві (Польща). Це — школи-партнери колегіуму «Знамення», з якими укладені угоди про співпрацю.

Читайте також. Вагітні визначать, хто із них краще співає колискові

- Тут ми вивчаємо уроки духовного спрямування. Ми також вивчаємо різні мови, удосконалюємо свої знання з іноземних мов. Посилено гатуємося до ЗНО. Вчителі нам приділяють дуже багато уваги, вони є хорошими порадниками і підтримують нас, коли нам потрібна допомога. Вони нас налаштовують на майбутнє життя, — пояснює вихованка Оксана Бутинська.

- Я дізналася про колегіум від своєї сестри, яка була однією з перших випускниць цього закладу. Вона дуже багато цікаво розповідала про звичаї цього закладу. Я вирішила також тут навчатися. Моя сестра зараз навчається в Чернівецькому національному університеті на державній формі навчання, я також хочу вступити туди, — розповідає вихованка Уляна Солтис.

Читайте також. На Тернопіллі розпочали відзначення 25-ї річниці виходу УГКЦ із підпілля (Фото)

Напередодні, 5 квітня, у колегіумі відбудеться День відкритих дверей, який розпочнеться о 10 годині Акафістом на честь Пресвятої Богородиці. Адже п’ята неділя великого Посту має особливу Богослужбу на честь Пречистої Діви Марії і називається Акафістовою суботою.

- Любі дівчатка, якщо ви хочете отримати якісну освіту, всебічний розвиток в системі вартостей джерелом яких є Господь Бог, а також закінчити свій шкільний вік у святій Зарваниці, запрошуємо вас 5 квітня на день відкритих дверей у колегіум-інтернат «Знамення», — каже директор обласного комунального закладу Тернопільської обласної ради «Колегіум-інтернат «Знамення» Анна Зварич.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook