Кохання перемогло війну: в Тернополі спецпризначенець, який повернувся після двомісячного відрядження в район бойових дій на Донбасі, під оплески побратимів запропонував коханій руку і серце

4Нині, 1 червня, додому після двомісячного відрядження на Схід повернулися бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль». Та це повернення було незвичним. Радість була подвійною, адже бійців, які виконали свій обовязок в районі ООС, чекали рідні, а ще вони стали свідками освідчення їхнього колеги коханій дівчині.

23-річний старший сержант поліції Назарій Паламар в добровольчому батальйоні служить з перших днів його створення. Ще в липні 2014-го року  19-річний юнак твердо вирішив, що він разом з іншими боронитиме свою Батьківщину від російського агресора.

Як розповіли у відділі комунікацій головного управління Національної поліції в Тернопільській області, знакова для хлопця і його коханої подія сталася на очах багатьох Назарових побратимів, під гучні оплески і щирі привітання. Назарій дуже хвилювався, промовляючи оті найважливіші слова. У відповідь почув щасливо-тихе «Так».

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook