Кличко знову збирається до Януковича у Межигір’я?

indexЛідер «УДАРу» Віталій Кличко вимагатиме зустрічі з президентом Януковичем, в разі якщо в парламенті не вдасться домовитися про ухвалення рішення щодо повернення до Конституції 2004 року.

 

Про це Кличко заявив журналістам в кулуарах Верховної Ради. Про це ІА «7 Днів-Україна» повідомили у прес-службі партії «УДАР».

«Щодо конституційного акту, який ми пронуємо ухвалити, реакції Януковича поки немає. Я вчора намагався зустрітися з ним. Відповіді не було. Сподіваюся, що сьогодні буде можливість з ним зустрітися. Якщо ми не зможемо зараз знайти спільну позицію тут в сесійні залі, то я впевнений, що це питання має обговорюватися з людиною, яка безпосередньо ухвалює рішення і має всю повноту влади», — наголосив лідер «УДАРу».

Віталій Кличко зауважив, що в особистих розмовах депутати від Партії регіонів заявляють про свою підтримку пропозиції щодо повернення до попередньої редакції Конституції. «Але я не виключаю, що на них знову будуть тиснути, як під час позачергової сесії, коли в парламент приїхав президент. Тоді їх дотисли до того, що депутати злякались і дали свої голоси за так званий закон про амністію», — сказав політик.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook