Кличко: Відставка Азарова — спроба самозбереження

indexТе, що відбувається сьогодні на вулицях міст країни, — це також результат роботи уряду Азарова. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко в кулуарах Верховної Ради, відповідаючи на запитання журналістів щодо відставки Азарова, — передає прес-служба партії.

«У нас на порядку денному стоїть питання відставки і відповідальності уряду. Я впевнений, Азаров написав заяву зранку, щоби хоч якось зберегтися. Адже те, що відбувається сьогодні на вулицях, — це також результат роботи цього уряду», — сказав Віталій Кличко.

Лідер «УДАРу» відзначив, що він зробить все, щоби в жодному разі не було нового витка ескалації протистояння у суспільстві. «Важливо припинити репресії, які зараз розпочалися по всій країні з боку влади, коли безпідставно кидають у в’язниці людей. І цьому ми повинні покласти край. Ми будемо використовувати будь-який майданчик, щоби відстоювати інтереси людей, чи це парламентська трибуна, чи площа, чи вулиця», — підкреслив Кличко.

Він також відзначив, що хвиля протестів у регіонах проти чинної влади — це великий крок до перемоги. «Подивіться: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Черкаси — незалежно від регіону люди повстали. Пробуджується готовність відстоювати свою громадянську позицію. Це дуже важливо, коли люди кажуть: ми не будемо жити за такими правилами і будемо боротися. Це вже великий крок до перемоги», — зазначив Віталій Кличко.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook