Кличко має відмовитися від посвідки на життя у США та Німеччині — Герман

Вибирай

Вибирай

Народний депутат фракції Партії регіонів Ганна Герман радить лідеру «УДАРу» Віталію Кличку відмовитися від посвідки на проживання в інших країнах, щоб це не стало перешкодою для його участі в президентських виборах 2015 року.

«Стосовно Кличка — тут є дуже простий вихід. Можна і, на його місці, треба було б відмовитися від всяких дозволів на проживання в інших країнах», — сказала Г.Герман журналістам у вівторок, коментуючи рішення Вищого адміністративного суду України про відмову В.Кличку в позові щодо змін до Податкового кодексу, які можуть не дозволити йому брати участь у президентських виборах 2015 року.

Г.Герман також додала, що знайде час розучити з В.Кличком пісню Василя Симоненка, в якій є такі слова: «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину», — передає «Інтерфакс-Україна».

Як повідомлялося, 24 жовтня 2013 року Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків. Згідно зі змінами, у разі, якщо особа має право постійного проживання на території іноземної держави, вона вважається такою, що не проживає в Україні.

У фракції «УДАР» вважають, що це є провокацією проти її лідера Віталія Кличка і може стати перешкодою для нього у балотуванні на президентських виборах у 2015 році. Того самого дня, 24 жовтня, на вечірньому засіданні В.Кличко заявив про намір балотуватися на виборах президента.

Про те, що президент України підписав вказаний закон, стало відомо 8 листопада.

13 січня ВАСУ відмовився скасовувати рішення Верховної Ради щодо голосування про внесення змін до Податкового кодексу України про облік та реєстрацію платників податків, тобто щодо так званої поправки Кличка.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook