Кличка зобов’язали розповісти, чи має він право на проживання у США та Німеччині (Документ)

index Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв рішення, яким зобов’язав Віталія Кличка відповісти чи має він право постійного проживання у Сполучених Штатах Америки та у Німеччині. Про це повідомляє видання “Закон і Бізнес”.

У рішенні суд послався на практику Європейського суду з прав людини, згідно якої у громадськості є право бути поінформованим, зокрема, про аспекти життя публічних осіб, і таке право є основоположним для демократичного суспільства. Також суд зазначив, що межі допустимої інформації щодо посадових та службових осіб, політичних діячів, які виконують офіційні функції, можуть бути ширшими порівняно з межами такої ж інформації щодо звичайних громадян.

Нагадаємо, раніше депутат Одеської обласної ради фракції ВО “Батьківщина” Задорожнюк В.М. звернувся до суду з позовом з вимогою надати інформацію про наявність у Віталія Кличка права постійного проживання в іноземних країнах — Німеччині та Сполучених Штатах Америки. Приводом для звернення до суду стало ігнорування відповідного запиту депутата Віталієм Кличко.

Видання розмістило постанову суду.

Додамо, останнім часом активно обговорюється нібито іноземне громадянство Віталія Кличка. Зокрема, наводились фотографії відповідних іноземних документів. Так, хакери розмістили на сторінці у Facebook голови партії “УДАР” Віталія Ковальчука повідомлення про лідера партії Віталія Кличка, яке прес-служба назвала фальшивкою. У повідомленні йшлося про те, що для зняття Віталія Кличка з президентських виборів немає підстав і опублікували документи, які дають тому право на постійне проживання в Німеччині та США.

index

 

 

 

 

 

 

 

УНН

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook