Кінологи нацгвардії України розповіли, як працюють з собаками (Відео)

фото: сайт Національної гвардії України

фото: сайт Національної гвардії України

Начальник кінологічної служби полковник Тарас Борита розповів, як працювати з собакою і чому хтось має бути головним у цій «двійці», — пише сайт Національної гвардії України.

- В останні роки ми зрозуміли, що собаки — це наша велика сила, і тому витрачаємо багато часу, щоб вони були в порядку, завжди були в готовності. Військова людина сама по собі  це вже «відточений механізм», який спроможний захистити, виявити, попередити загрозу, але коли йому в цьому допомагає ще й собака зі своїми унікальними органами чуття — це ще ефективніше. Собаку важко «обвести навколо пальця», адже вона керується природною здатністю «відшукати» все і в усіх розуміннях», - розповідає він.

Підготовча смуга перешкод є своєрідною розминкою для тварин. Далі у собак стимулюють реакцію на умовного порушника, для вироблення «емоційної пам’яті» на  ворога, після чого фахівці-кінологи НГУ застосовують вибухи, дим, крики (саме це часто збиває собак з пантелику). Потім проходить підготовка з пошуку вибухівки, зброї та боєприпасів, бо це, як зізнається один із військових, і є основною задачею Нацгвардії, в чому їм допомагають «військові» пси.

Зараз  гвардійська кінологічна служба ефективно використовує службових собак в охороні громадського порядку, конвоюванні заарештованих та засуджених, в охороні та обороні важливих державних об’єктів, під час виконання завдань у зоні проведення ООС.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook