Кількість жертв війни на Донбасі росте — в ОБСЄ повідомили страшну статистику

ОБСЄ-напис абстрактноМайже 60 цивільних загинули в цьому році внаслідок бойових дій на Донбасі.

За даними Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі, 59 цивільних осіб загинули і 282 отримали поранення внаслідок конфлікту на Донбасі з початку 2017 року.

Такі дані навів на брифінгу перший заступник голови місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг, пише 112 Україна.

«Кількість цивільних осіб, які отримують поранення і гинуть, зростає. Кількість підтверджених СММ жертв серед цивільного населення з початку цього року наразі досягає 341 людини: 59 загинули і 282 отримали поранення», — повідомив Хуг.

Крім того, в своєму листі організація повідомила про те, що СММ ОБСЄ реєструє багато жертв серед цивільного населення в окремих районах. Так, троє цивільних вбиті і 20 поранені з 6 травня тільки в Трудовська районі. До того ж бойовики намагаються фізично перешкодити спостерігачам увійти в Трудовський район. Наприклад, терористи 10 раз обмежували можливості перебування учасників місії на території так званої «ДНР». Навіть безпілотні літальні апарати не знаходяться в безпеці. Наприклад, 20 липня, в районі Трудовської району, було скоєно 17 пострілів зі стрілецької зброї по БПЛА SMM.
В цілому минулого тижня СММ ОБСЄ зареєструвала 20-процентне скорочення числа зареєстрованих порушень припинення вогню. Хоча зареєстровані використання мінометів і артилерії збільшилася — 137 випадків на минулому тижні в порівнянні з 88 на попередньому тижні, в цілому використання забороненого в Мінську зброї в даний час відносно невелика в порівнянні з попереднім роком, вважають в ОБСЄ.

Раніше повідомлялося про те, що з початку року Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала 330 постраждалих серед цивільного населення, а цьогоріч загальна кількість мирних громадян, які постраждали або загинули під час конфлікту на Донбасі, збільшилася на 50% порівняно з минулим роком.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook