Діяльність Кіхтенка перевірять представники СБУ і кількох міністерств

Кіхтенко Олександр - голова Донецької ОДАДіяльність голови Донецької ОДА Олександра Кіхтенка перевірять представники СБУ та низки міністерств. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

«До складу Комісії зокрема увійшли представники Служби безпеки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Міністерства соціальної політики, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та низки інших відомств. Комісія розгляне і дасть оцінку діяльності керівника Донецької ОДА та самої адміністрації на предмет декількох показників. Зокрема, мова йде про соціально-економічне становище, підтримку тимчасово переміщених осіб, стан фортифікаційних споруд», — заявив радник прем’єр-міністра України Данило Лубківський.

Читайте також. Народжується новий скандал, в центрі якого — Кіхтенко? (Відео)

Рішення про створення тимчасової міжвідомчої комісії було прийнято на сьогоднішньому засіданні Кабміну. Голова комісії (заступник міністра Кабінету міністрів Роман Греба) доповість про результати роботи через 14 днів.

Читайте також. Понад 5 тис підприємств окупованих територій Донеччини податки платять Україні — Кіхтенко

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк викликав Кіхтенка на сьогоднішнє засідання Уряду. Голова ОДА заявив, що не бачить підстав для своєї відставки.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook