Кернес заявив про відмову участі в президентських виборах і сказав, кого підтримує

ф1Міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що партія «Відродження» хотіла висунути його кандидатом у президенти України на виборах у 2019 році, та він відмовився і збирається підтримати Петра Порошенка.

Про це Кернес сказав журналістам 26 грудня, повідомляє «Інтерфакс-Україна«.

«Вони пропонували мені висуватися. Я таку пропозицію не прийняв, тому що я люблю місто й хочу бути поруч із харків’янами», — сказав Кернес.

Читайте також: Віталій Портников пояснив, чим загрожує Україні обрання Президентом кандидата з популістськими гаслами (Відео)

Він іще раз підтвердив, що готовий підтримати на виборах нинішнього президента Петра Порошенка.

«За якого президента голосував би Кернес? Я можу сказати. За Порошенка. Чому? Тому що він докладав чимало зусиль, щоб у Харкові було фінансування метрополітену, щоб у Харкові було фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, Світового банку, .. і до питань, пов’язаних із децентралізацією, поліпшенням міжбюджетних відносин», — сказав ГеннадійКернес.

Читайте також: Зеленський розкрив свій план припинення війни на Донбасі (Відео)

«Я знаю, що харків’яни не дають оцінку «добре» президенту, я знаю, що вони ставляться до нього не з такою повагою, як, припустимо, до інших політиків. Але ми маємо спілкуватися, ми маємо роз’яснювати ці всі речі», — додав він.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook