Керівники об’єднаних громад із Волині висловилися з приводу децентралізації (Відео)

децентралізаціяТільки бюджет міста Луцьк за три роки збільшився майже втричі. Натомість, лише за 2015-й рік в обласному центрі Волині завдяки децентралізації було відремонтовано більше дворів, ніж за всю історію незалежності України. Так виглядає децентралізаця по-Волинськи.

В 2014 році початок війни на Сході та тимчасова окупація територій країни призвели Україну до межі занепаду. Країну потрібно було терміново рятувати не лише від зовнішнього ворога, але й від економічних проблем, які накопичувалися роками.
Застаріла та неефективна система взаємовідносин центральної влади та громад на місцях не давала можливості самостійно вирішувати навіть найпростіші проблеми. Тож не дивно, що громади фактично забули про власний розвиток в боротьбі за елементарне виживання. Країна потребувала негайної реформи, яка б дозволила місцевим громадам бути фінансово самодостатніми та мати всі можливості для розвитку.

В першій рік свого президентства Петро Порошенко дає старт головним децентралізаційним процесам. І вже 2015-й рік став роком реального втілення Децентралізації. Саме в цей рік муніципалітети почали жити за новими правилами. Тільки бюджет міста Луцьк за три роки збільшився майже втричі. Натомість, лише за 15-й рік в обласному центрі Волині завдяки децентралізації було відремонтовано більше дворів, ніж за всю історію незалежності України.

Але краще про те, що таке Децентралізація, розкажуть самі керівники об’єднаних територіальних громад, які були одними з найперших, хто зробив крок в невідоме, повіривши в реформу Президента.

Деталі — на відео:

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook