Катрін Деньов вимагає скасувати штрафи за користування повіями

uareview.com

uareview.com

Близько 60 французьких знаменитостей, зокрема актриси Катрін Деньов і співак Шарль Азнавур, підписали петицію проти нового закону, що карає клієнтів повій, повідомляє Газета.Ru з посиланням на Radio France Internationale.

«Не схвалюючи і не просуваючи проституцію, ми виступаємо проти штрафів для повій і тих, хто користується їх послугами. Ми вимагаємо реальних дебатів без будь-яких ідеологічних упереджень», — мовиться в документі, під яким також стоять підписи екс-міністра культури Франції Жака Ланга, режисера Клода Ланцмана і рок-співака Жака Іжелена.

Ініціатором петиції виступив французький співак Антуан.

Новий проект закону про боротьбу з проституцією, який передбачає для клієнтів штраф розміром 1500 євро (ця сума подвоюється при повторному порушенні закону), буде розглянутий Національними зборами Франції 27 і 29 листопада.

На сьогоднішній день у Франції проституція законом не заборонена. Але французьке законодавство вважає кримінальним злочином залучення до проституції неповнолітніх, а також будь-які форми сексуального насильства і домагань.

Наразі багато французьких політиків виступають за повну заборону проституції в країні.

У березні паризька профспілка працівників секс-індустрії досягла скасування резонансного закону про боротьбу з проституцією, який був прийнятий ще в час президентства Жака Ширака.

Згідно із законом 2003 року, поліцейський може затримувати повій у зухвалому одязі, що стоять на перехрестях і заманюють клієнтів. У результаті більшість повій була вимушена перебратися з елітних районів на околицю, що гірше охоронялася.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook