Катастрофа МН17: все, що відомо слідству на початок розгляду справи в суді Гааги (Відео)

ф1Пасажирський «Боїнг» над окупованим Добасом 17 липня 2014 року буз збитий російською ракетою з російського ЗРК «Бук», який після пострілу, що забрав життя 298 цивільних, Росія терміново забрала з Донбасу назад на свою територію.

Це за 6 років слідства встановила Міжнародна слідча група, за результатами роботи якої 9 березня суд у Гаазі почав слухання у справі.

Читайте також: Міжнародна слідча група назвала імена підозрюваних у збитті Боїнга на Донбасі — СБУ вже оголосила їм підозру. Повна версія брифінгу в Утрехті (Відео)

Безпосередніх підозрюваних — четверо. Троє з них — громадяни Росії, один — громадянин України, який на початку рсоійської окупації Донбасу став на бік окупантів. Жоден із підозрюваних наразі не затриманий.

Читайте також: Справа MH17: Нідерланди висунули звинувачення підозрюваним, одного з яких на суді в Гаазі захищатиме міжнародна група адвокатів

Все, що відомо слідству на початок розгляду справи в суді Гааги, — від того, як російські окупанти доправляли «Бук» на Донбас, робили постріл, відводили зброю назад в РФ, хто давав команду стріляти, як Росія намагається замести сліди свого злочину,як впродоаж шести років тривало слідство і як довго може тривати суд та чим завершитись, — у відео ТСН. 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook