Кастрування, заливання свинцю в горло і зняття шкіри — так катують українських бійців бойовики на Донбасі

ммКастрування, заливання свинцю в горло і зняття шкіри: стало відомо про страшні тортури бойовиками «ДНР» українців на Донбасі, повідомляє dialog.ua.

Бойовики «ДНР» на окупованому Донбасі застосовують до полонених українців жахливі методи тортур. Про це сьогодні заявив Генпрокурор Юрій Луценко, повідомивши про 600 фактів тортур над людьми.

«У нас є 600 фактів катувань — знімання шкіри, скальпу, кастрування, заливання свинцю в горло, розчленування, розпинання на хресті, посилання пішки на мінні поля, якими займаються російсько-терористичні війська. 600 осіб», – сказав Луценко. – Оцінити факти воєнних злочинів Росії — також це наша задача, і ми оголосили про підозру міністру оборони Російської Федерації і 20-м генералам та адміралам російської армії, котрі звинувачуються в злочинах проти людяності та інших воєнних злочинах

Луценко пояснив, що, крім цієї роботи, Генеральна прокуратура веде розслідування про факти військових злочинів, які були скоєні російськими військовими на території Донбасу.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook