Кардинальні зміни в Уряді України: Гончарук сказав, хто може зайняти нові посади (Відео)

Гончарук знизу КП козирно Фото з відкритих джерелПісля змін структури Кабінету міністрів України у його складі можуть з’явитися Віктор Пинзеник і Олександр Шовковський.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в ефірі програми «Факти тижня» на каналі ICTV.

Гончарук підтвердив, що зараз в Кабміні проводить зустрічі з кандидатами на нові вакансії в Уряді, про які радиться з Офісом Президента.

«Ми дійсно шукаємо останній місяць людей, які могли би підсилити Уряд», — сказав Гончарук.

Читайте також: ВР змінила першого міністра Уряду Гончарука (Відео)

Прем’єр підтвердив, що Уряд України чекає суттєва зміна структури, зокрема, розділення кількох міністерств на два, а також поява нових посад віце-прем’єрів.

Зокрема, за словами глави Уряду, в Кабміні хочуть створити посаду віце-прем’єра з економічних питань та віце-прем’єра із соціальних питань. Крім того, міністерство з питань тимчасово окупованих територій і з питань переміщених осіб знову хочуть розділити на два.

Кандидатуру претендента на посаду нового очільника міністерства з питань тимчасово окупованих територій Олексія Рєзнікова, заявив Гончарук, він уже невдовзі сподівається подати на розгляд Верховної ради.

Щодо Віктора Пинзеника як можливого віце-прем’єра з економічних питань, то Олексій Гончарук не заперечив такого варіанту.

Прем’єр також визнав, що екс-голкіпера київського «Динамо» і збірної України Олександра Шовковського він запропонував як можливу кандидатуру на посаду міністра спорту, однак до старту Олімпіади Міністерство молоді і спорту в Україні не розділятимуть на два, щоб не створювати додаткових бюрократичних проблем у підготовці українських спортсменів до участі в Олімпіаді.

«Ця ідея подумати про Олександра як про можливого урядовця виникла в мене, але серйозно ми її ще не обговорювали»", — сказав Прем’єр-міністр України.

Говорив Олексій Гончарук і про земельну реформу в Україні, і про залучення іноземних інвесторів, і про кроки із запровадження «держави в смартфоні», і про зарплати міністрів, і про те, чи погоджує свої кадрові рішення з Володимиром Зеленським, і ще про чимало іншого.

Про все це — у повній версії інтерв’ю Олексія Гончарука «Фактам тижня» на каналі ICTV


 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook