Кемерово здалося? Організатор мітингу, який кричав «Путіна — геть», тепер називає президента РФ царем (Відео)

ф1Влада Росії продовжує цинічні дії, залякуючи своїх громадян навіть у час трагедії. Ігор Востріков, який втратив у пожежі 25 березня в кемеровському торговому центрі всю родину, після розмови з губернатором кардинально змінив свою позицію: якщо раніше він зібрав мітинг проти влади через трагедію, то тепер претензій до влади через загибель своїх дітей уже не має.

Відразу після трагедії Ігор Востріков зібрав у Кемерово багатотисячний мітинг протесту, під час якого люди вимагали від російської влади правди про кількість жертв. Ігор Востріков тоді скандував «Путіна — у відставку» і пояснював, що в трагедії винна в тому числі найвища влада Росії, яка до своїх громадян ставиться за принципом «грошей нема, та ви тримайтесь».

Читайте також: «Путіна — у відставку»: мешканці Кемерова на мітингу пояснюють, хто винен у трагедії (Відео)

Тепер же Ігор Востріков на прес-конференції після зустрічі з губернатором Кемеровської області Аманом Тулєєвим, якого мітингарі кілька днів тому вимагали відправити у відставку, заявив протилежне, що, мовляв, влада як місцева, так і найвища влада Росії до трагедії в Кемерово не причетна. При цьому Востріков заявив, що «Путін — наш цар».

Читайте також: Трагедія в Кемерово: російська влада поводить себе цинічно (Відео)

Заявив Востріков також, що мітинги були помилкою і закликав на них більше не виходити.

Читайте також: Востріков: у моргах Кемерово є не тільки цілі тіла загиблих у пожежі, а й фрагменти невідомих жертв із ТЦ (Відео)

Який саме аргумент під час зустрічі з Тулєєвим так кардинально змінив заяви Вострікова — невідомо, та очедно, що чоловіка, який втратив у пожежі трьох дітей, дружину і сестру, російська влада або залякала, або купила, а він піддався. Перший варіант вірогідніший.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook