Кадрове призначення Зеленського ознаменувалося скандалом: глава зовнішньої розвідки України може бути агентом Кремля (Фото)

Владислав Бухарєв - пенсіонер СБУ, який тепер керує зовнішньою розвідкою України

Владислав Бухарєв — пенсіонер СБУ, який тепер керує зовнішньою розвідкою України

Президент України продовжує призначати на важливі державні посади людей зі свого оточення, а також таких, чия біографія не бездоганна. Однак одне з останніх призначень може становити загрозу для безпеки України.

Так, призначення Володимиром Зеленським на посаду керівника Служби зовнішньої розвідки нардепа Владислава Бухарєва, про що стало відомо 11 червня, спричинило скандал.

Читайте також: У Зеленського знайшли спосіб звільнити Луценка і назвали ім’я нового глави зовнішньої розвідки: АП заявила про звільнення 15-ти голів ОДА та інші кадрові рішення (Відео)

У мережі випливли факти біографії Бухарєва, які українське суспільство сприйняло дуже неоднозначно: безкоштовні концерти «Кварталу 95″ на окрузі Бухарєва, а також його спіпраця з російськими спецслужбами, за що у Бухарєва є медаль ФСБ Росії.

Читайте також: Кадрова політика Зеленського: новий Президент призначає на посади друзів (Відео)

Зокрема, стало широко відомо, що»Квартал-95″ не раз безкоштовно виступав на окрузі Бухарєва на Сумщині, про що повідомляв сайт ВО «Батьківщина».

Є немало спільних світлин різного часу Бухарєва і членів його родини з акторами-кварталівцями.

ф4ф3

У мережі є й недавні фото Володимира Зеленського та дружини і доньки Бухарєва, зроблені 21 квітня цього року — у день голосування на президентських виборах.

ф2

Та найбільше мережу сколихнув факт, що призначений другом-Зеленським на посаду глави Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв нагороджений медаллю ФСБ Росії, про що сказано у біографії Бухарєва в Вікіпедії.

ф1

Сам Бухарєв цього не приховує і ще 5 років тому пояснював на своїй сторінці в мережі, що цю медаль російських спецслужб отримав, мовляв, за участь у великій міжнародній спецоперації з вияву незаконного обігу наркотиків.

ф7ф6

Однак таке пояснення мережу не заспокоїло. Зокрема, політичний оглядач Павло Нусс застеріг у Фейсбук, що Бухарєв може працювати на розвідку Росії.

«Можливого подвійного агента Москви можуть допустити до інформації про українські розвідників, що діють на території ворога», — написав Павло Нусс про небезпеку для України нового кадрового рішення Зеленського про призначення Бухарєва.

ф8ф9

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 1

  1. ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД КРЕМЛЕМ ПУЙЛА НАГОРОДЖЕНИЙ МЕДАЛЬЮ. ІНФОРМАТОР І МАБУТЬ ШПІОН КРЕМЛЯ НЕ ДАРЕМНО НАГОРОДЖЕНИЙ. ТАКИХ ЩУРІВ В УКРАЇНИ ЦІЛА КУЧА ЩЕ КОТИ НЕ ВИЛОВИЛИ. ЗАРА ЗНОВУ МАЄ ДОСТУП ДО СЕКРЕТКИ І ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ В КРЕМЛІ ПУЙЛА.ТАК ЗЕ БАЛАГАН ХОЧЕ ЗНИЩИТИ СБУ ЯКІЙ ТРОХИ ОГОВТАВСЯ ПІСЛЯ БІГЛОГО ЗЕКА ЯКІЙ ПРИЗНАЧАВ ФСБ КРЕМЛЯ НА ВИСОКІ ПОСАДИ.

TOP 100

Facebook