Кабмін зробив призначення на посаду головного санітарного лікаря України

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

Головним санітарним лікарем України став заступник глави Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко.

На цю посаду Ляшка сьогодні призначив Уряд України, заявив за підсумками засіданян Кабміну Перм’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Ми призначили пана Віктора Ляшка головним санітарно-епідеміологічним лікарем країни. З сьогоднішнього дня особисто ця людина буде в тому числі координувати дії органів державної влади, всіх необхідних служб, щоб якісно організувати роботу із запобігання потрапляння на територію України цієї інфекції», — цитує Гончарука 112 Україна.

За словами глави Кабміну, цей крок зроблений, аби посилити систему, яка повинна запобігати проникненню на територію України нового китайського коронавірусу.

Нагадаємо, що Державна санітарно-епідеміологічна служба була ліквідована урядом у вересні 2014 року через корупцію. Постановою уряду Санепідемслужба, Держветслужба і Держспоживзахист були об’єднані в один держорган – Державну службу безпеки продуктів і захисту споживачів.

Однак після спалаху коронавіруса рішення про ліквідацію піддалося новій хвилі критики.

РНБО України 24 лютого звернулася до Кабінету міністрів з пропозицією відновити діяльність санітарно-епідеміологічної служби.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook