Бойовики вдарили з артилерії по Хутору Вільному — місцеві мешканці певні, що російські окупанти готують плацдарм для наступу (Відео)

ф1Російські окупанти впродовж 18-19 січня обстрілювали позиції ЗСУ та житлові квартали передмістя Золотого на Луганському фронті. Жертв серед цивільних, на щастя, немає, та 10 бійців ЗСУ 18 січня на Донбасі отримали поранення. Мешканці передмістя Золотого — Хутора Вільний — впевнені, що їх житлові будинки російські окупанти обстрілюють навмисно, щоб вигнати звідти місцевих мешканців.

Як повідомляють бійці ЗСУ, які тримають оборону неподалік Золотого-4, 18 січня російські окупанти били по Хутору Вільному з заборонених Мінськом мінометів.

«Противник випустив 27 мін калібру 120 мм», — кажуть бійці ЗСУ про обстріл селища російськими окупантами 18 січня.

Українські військові кинулись на допомогу місцевим мешканцям Хутора Вільного, але також потрапили під ворожий обстріл. У результаті 10 бійців ЗСУ отримали поранення.

19 січня російські окупанти продовжили обстріл житлових кварталів передмістя Золотого-4 і не пропустили електриків, щоб ті відновили лінію електропередач, пошкоджену обстрілами бойовиків.

Читайте також: Бойовики ведуть масовані обстріли з артилерії на Донбасі — серед бійців ЗСУ є втрати

Мешканці Хутора Вільний упевнені, що з артилерії по селищу російські окупанти б’ють цілеспрямовано, щоб обстрілами вигнати їх із селища і звільнити плацдарм для своїх бойових дій.

«Як вижили вже дві вулиці — Набережну і Польову. Тепер, очевидно, дійшла черга і до нас», — каже про цілеспрямовані обстріли російських окупантів Хутора Вільного його мешканка.

Більше про артобстріл бойовиками передмістя Золотого-4 впродоаж 18-19 січня — у сюжеті 5 каналу.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook