«Jingle Bells» камерний оркестр зіграв на вокзалі у Тернополі (Фото)

P1080097-nГалицькі та європейські колядки, вальси та відомі класичні мелодії виконував Галицький камерний оркестр у Тернополі просто у залі очікування залізничного вокзалу.

Читайте також. У 2014-му Тернопілля буде фестивалити і приваблювати туристів (Відео)

Нагадаємо, концерти «Для тих хто в дорозі» від відомого оркестру проводять уже четвертий рік поспіль — у час Різдвяних свят. Слухачами таких виступів стають люди у залах очікування вокзалу, які чекають потягів. Причому яскравим доповненням музичних творів стають оголошення системи оповіщення про те, що прибуває або відправляється якийсь із поїздів. Але це не заважає атмосфері свята, яку створювали музиканти.

Виступ розпочався о 19 годині. Зала очікування на другому поверсі вокзалу була заповнена вщерть. Ті, кому крісел не вистачило, стояли у проходах (див. фото).

Ведучими концерту «Для тих, хто в дорозі» були Олена Лайко та Михайло Зубик. Новорічно-різдвяну програму складав керівник муніципального Галицького камерного оркестру — заслужений артист України Василь Феленчак. Концерт відбувся за підтримки Тернопільської міської ради та начальника вокзалу Михайла Жукова.

- Таким заходом ми прагнемо усім пасажирам підняти настрій, побажати тепла і затишку, незгасної надії, — каже він. – Адже вони виходять із потяга чи чекають на нього, а тут – таке…

Прозвучала під час концерту і найвідоміша Різдвяна мелодія — «Jingle Bells», також відома як «One Horse Open Sleigh».

До речі, наступного року музиканти планують знову провести таку імпрезу. Адже така програма несе новорічно-різдвяний дух, затишок і тепло, радість пресвітлих почуттів Віри, Надії та Любові, вважає Василь Феленчак.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook