Із транспортного колапсу у Тернополі знайшли тимчасовий вихід: маршрутки знову возять пасажирів (Відео)

ф1Після двох днів зупинки приватні перевізники Тернополя сьогодні вранці вивели маршрутки на лінії за тарифами, що діяли до скандального підвищення.

Такі тарифи діятимуть, допоки виконком міськради у діалозі з громадою і перевізниками не прийме рішення про нові тарифи на проїзд у громадському транспорті міста. Про такі результати домовленостей, яких досягли 7 листопада під час засідання профільної депутатської комісії разом із перевізниками, повідомив сайт Тернопільської міськради.

Як ідеться в повідомленні, міська влада поставила приватним перевізникам умову: або вони 8 листопада виїздять на маршрути, або угоду з ними буде розірвано.

Маршрутки сьогодні вранці знову курсують Тернополем.

«Наразі визначено, що перевізники будуть курсувати за старими тарифами (3/4 грн. у тролейбусах та 4/5 грн. у маршрутках) до отримання висновку незалежної експертизи щодо розрахунків тарифів, рішення депутатських комісій та відповідного рішення виконавчого комітету», — йдеться в повідомленні міськради.

Читайте також: Тариф на проїзд у громадському транспорті Тернополя зріс — рішення міської влади

Очевидно, що довго возити мешканців Тернополя за збитковим, як стерджують перевізники, тарифом 4-5 грн маршрутки не будуть, відтак із компромісним рішенням про підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті міська влада Тернополя довго тягти не буде.

Наразі називають 7 гривень як компромісний варіант тарифу на проїзд у маршрутках міста:

«Усі сторони зійшлися на тому, що необхідно змінювати тариф на громадсько-пасажирські перевезення у Тернополі. Навіть за підрахунками громадських активістів, мінімальний розмір тарифу на проїзд у маршрутках (це при врахуванні, за їх словами, вартості дизпалива 23,5 грн.) повинен становити 6,70 грн», — йдеться в повідомленні мерії.

Розмір тарифу сьогодні має розглядати бюджетна комісія міськради: «З метою вирішення ситуації з тарифами вищезгадана депутатська комісія проведе наступне засідання разом з депутатською комісією з питань бюджету та фінансів у четвер, 8 листопада.  Тож після отримання результатів діяльності комісій та незалежної експертизи від аудиторської компанії,  вартість проїзду у громадсько-пасажирському транспорті буде переглянута».

Читайте також: Протест подіяв: зростання тарифів на громадський транспорт у Тернополі скасоване

Нагадаємо, що масові акції протесту тернополян спричинило підняття тарифу на проїзд до 8-9 грн готівкою. Ці тарифи виконком скасував і повернув попередні.

Читайте також: У Тернополі транспортний колапс — автобуси приватних перевізників на маршрути не вийшли (Відео)

Як результат — невихід маршруток на лінії 6-7 листопада.

Читайте також: Тернопіль без маршруток: приватні перевізники назвали умову повернення автобусів на маршрути (Відео)

Те, що тимчасовий вихід із транспортного колапсу дається Тернополю непросто, засвідчує засідання профільної комісії міськради 7 листопада. Воно тривало цілий день.

До 16 години здавалось, що компромісу знайдено не буде. Про це — у сюжеті TV-4.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook