Італійського найманця-бойовика на окупованому Донбасі впіймали на «віджатому» автомобілі (Фото)

Італійський бойовик "ЛНР" Андреа Пальмері виявився мародером

Італійський бойовик «ЛНР» Андреа Пальмері виявився мародером

На окупованій «ЛНР» території виявили автомобіль, який перебуває у розшуку. За його кермом сидів італійський найманець, який воює за «рускій мір» на окупованому Донбасі.

Як ідеться в повідомленні у мережі в групі «Свердловск — ты должен это знать», автомобіль на крадених номерах, який і сам виявився краденим, зупинимли в окупованому «ЛНР» Луганську.

Коли так звані правоохоронці «ЛНР» почали з’ясовувати, хто ж за кермом краденого «Мерседеса», виявилось, що це Андреа Пальмері.

Сайту «Миротворець« Андреа Пальмері добре відомий як  італійський фашист із провінції Тоскана, який воює на боці російських окупантів на окупованому Донбасі з літа 2014 року. В Італії він був арештований за кримінальний злочин, та втік з-під домашнього арешту і воює за російських окупантів Донбасу.

Як виявилось тепер, італійський бойовик-найманець ще й мародер.

«ЛНРівська і російська пропаганда ліпили з нього «воїна-інтернаціоналіста», а за фактом він виявився мародером і фашистом», — йдеться в дописі про впійманого на краденому авто найманця-бойовика.

Читайте також: На окупованому Донбасі знайшли машину, яку бойовики «віджали» в місцевих мешканців у 2014 році

Це вже далеко не перший випадок, коли серед окупантів Донбасу виявляються мародери — на цьому впіймались чимало російських найманців, оскільки воювати за «рускій мір» на окупований Донбас прибуло багато кримінальних злочинців, які втекли зі своєї країни, щоб уникнути відповідальності за скоєні ними кримінальні злочини. «Рускій мір» таких приймає охоче.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook