Історик із Полтавщини зібрав понад дві тисячі зразків військової форми різних часів (Відео, фото)

фото: Суспільне

фото: Суспільне

Житель Кременчука, що на Полтавщині, Роман Пацовський лише за рік зібрав таку кількість військових одностроїв. Одяг ентузіастові передавали люди зі всієї України.

Сьогодні він тримає його на складі, але у планах чоловіка — створити музей і перенести строї в його стіни.

У його колекції є плащ віцеадмірала Гайдука, командувача військово-морськими силами України 2014-2016 роках,  форма старшини ВМФ Німеччини– подарунок Олексія та Андрія Полякових. Вони морські прикордонники. Живуть поруч – в Горішніх Плавнях. Почесне місце займає і форма Володимира Волошина, морського піхотинця №1 в Україні, командира 4-ї окремої бригади морської піхоти.

фото: Суспільне

фото: Суспільне

Є тут і унікальна шапка офіцера військово-морського флоту часів  періоду Другої світової війни з ідентичним крабом, пише Суспільне.

Серед комплектів форм – автентичні зразки одягу вояків УПА, радянської армії, Збройних сил України, прикордонників, прокуратури, Служби безпеки, військової та цивільної авіації.

Роман Пацовський розповів, що в травніпланує провести виставку, присвячену військовим медикам. А в червні виставку про військово-морський флот та морську охорону України.

Подробиці — у сюжеті журналістів Суспільне Полтава:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook