Історія кохання Віталія Кличка: Випробування рингом і політикою

ec65fe4bb1e95e6aa61e9b6f20e7e1f5

Історія кохання Віталія Кличка / tsn.ua

У зв’язку з подіями в Україні і напередодні Дня всіх закоханих пропонуємо читачам історію кохання відомого боксера, політика і сім’янина Віталія Кличка.

Брати Клички — два брати, два боксера і дві абсолютно різні історії. Якщо про любовні пригоди молодшого Кличка Володимира постійно пишуть в пресі, то про Віталія завжди говорили, як про старанним сім’янина. Зараз у всіх на вустах ім’я опозиционера Віталія Кличка.

Віталій Кличко народився 19 липня 1971 року в селищі Біловодське в Киргизькій РСР в сім’ї військовослужбовця, нащадка збіднілого козацького роду, вихідця з Київщини. У 1985 році родина переїхала на Україну.

Читайте такожВіталій Кличко попросив правоохоронців переходити на бік народу

Віталій, також як і його майбутня дружина Наталя, з дитинства займався спортом. Спочатку кікбоксинг, а з 1995 року — професійний бокс. А Наталя в цей час була гімнасткою, також займалася синхронним плаванням, а потім спробувала себе в модельному бізнесі.

Спочатку Наталя не цікавилася боксом, була успішною моделлю і спочатку не приймала залицяння спортсмена, адже для неї він був черговим залицяльником. Але з часом дівчина здалася, і вони почали зустрічатися. Так вийшло, що Віталій практично відбив дівчину у одного київського бізнесмена на ім’я Євген.

c1b13819bce21afc18e021eb9fbfcebe

Віталій Кличко (праворуч) з братом і дружиною / boxer.com.ua

Весілля як такого не було. Розписалися вони в квітні 1996-го, і в той же день Віталій кудись полетів. Так що ні з застіллям, ні з першою шлюбною ніччю у дітей не склалося. Наташа досі шкодує, що так і не вдягла фату, як мріяла в дитинстві. «Втім, у неї є шанс. Адже вони з Віталиком ще не вінчані», — розповів в одному інтерв’ю батько Наталії.

Читай також. Кличко розповів, коли люди залишать Євромайдан (Відео)

Дівчина залишила модельний бізнес, в 2000 році народила сина Єгора-Деніела і почала вести сімейні справи. Слідом за сином у 2002 в родині Кличко народилася Єлизавета-Вікторія. До речі, в цей день Віталій здобув свою чергову перемогу на рингу, тому і вибрали ім’я Вікторія — перемога. У 2005 році дружина народила боксеру третю дитину — сина Максима.

Рік за роком, здобуваючи перемоги в спорті і починаючи кар’єру в політиці, дружина Наталя завжди підтримувала люблячого чоловіка. В 2013 році у зв’язку з активною політичною діяльністю в пресі з’явилася інформація про нібито ще оє одна дружина у Віталія, яка живе в Німеччині, де часто тренувався Кличко. Також писали про незаконно народженого сина від тієї ж німкені, але на все це родина Кличків мовчала, хоча злі язики подейкували про намічене розлучення.

c59e65ba5018dc9db27fff43a4941823

Віталій з родиною / lenta-ua.net

Наталя, як мудра і вірна дружина, показала, що у них в сім’ї все гаразд, вийшовши з чоловіком у грудні 2013 року на Євромайдан. Незважаючи на політичну ситуацію в країні і розмови за спиною, в цьому році пара буде відзначати 18 років щасливого подружнього життя. Як кажуть про них багато друзів, у професійного спортсмена має бути професійна дружина.

Джерело: IVONA bigmir)net.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook