Інтернет «підірвало» відео про виведення російських військ з Сирії (Відео)

Відомий кремлівський пропагандист Дмитро Кисельов напередодні виведення російських військ з Сирії зробив репортаж з авіабази Хмеймим, в якому розповів про молодих, «чисто вимитих і поголених чоловіків».

Після цього сюжету в мережі з’явилася грандіозна хвиля жартів і їдких коментарів на тему уподобань самого пропагандиста, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на реакцію соцмереж.

Читайте також: Полторак пояснив, як вивід військ РФ із Сирії пов’язаний з Донбасом

«Льотчики, які виконують тут, в Сирії, бойові завдання, вони втілюють собою потужну, швидку, сучасну, безкорисливу Росію», — почав Кисельов свій репортаж. Наступними його словами були: «чисто помиті і поголені», військовослужбовці — молоді чоловіки в добротній формі і якісному взутті.

«Тут вони — щоб захистити свої сім’ї і свою країну. Такій державі, як наша, краще це робити на дальніх підступах, ніж, запізнившись, всередині себе», — переконує Кисельов.

Російський політик Денис Лебедєв у своєму Facebook прокоментував цей ролик так: «Тижневий заряд пропаганди в сьогоднішньому сюжеті Дмитра Кисельова про наших «чисто помитих і поголений «москалів».

Читайте також: «Ніколи не знаєш, що він утне наступної миті», — експерт із США про вивід Путіним літаків із Сирії (Відео)

«Добре вмиті і одягнені молоді стрункі чоловіки захищають свої сім’ї в Росії, бомблячи Сирію! Цей хмир забув пояснити — КОГО бомблять!» — написав Ігор Денер.

Бурцева Вікторія додає: «А гундяєв (патріарх РПЦ Кирило — Ред.) в Антарктику на розвідку мотався. Раптом пінгвіни що крамольне придумали. Треба працювати На випередження».

«Латентний гомосексуалізм, дута естетика, картинка фізпідготовка за голлівудським бойовиком, явно невітчизняне взуття. Висновок: звичайний фляк в зад», — вважає Юрій Бєлоусов.

Читайте також: Перші пішли: російські бомбардувальники летять із Сирії у місця постійної дислокації в РФ

Лариса Гольченко додала: «Особливо розчулює, що «чисто помиті». Це для рашистських вояків, як видно, щось надзвичайне. Безумовно — досягнення».

«Як добре. У мене всі рубці розсмокталися…», — посміхається Ігор ІП.

А Світлана Шевлякова добиває: «У будь-якої речі на світі є вада. У Lamborghini, наприклад, важко педалі валянками натискати».

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook