Мінські угоди вичерпали себе — глава МЗС України

Вадим Пристайко див справа налів з папкою. Фото - сайт Президента УкраїниУкраїна готує нову редакцію Мінських угод, оскільки попередні не дали належного результату .

Про це заявив у коментарі «Голосу Америки» глава МЗС України Вадим Пристайко.

Очільник МЗС України нагадав, що за 5 років чинні «Мінські угоди» так і не були виконані.

«Ми все ще не досягли миру», — сказав Пристайко, наголосивши, що такий результат доводить, що Мінські угоди треба змінювати.

«Ми вважаємо, що цей документ не просто можна, а потрібно змінювати, адже деякі його пункти реалізувати неможливо», — сказав український дипломат.

Вадим Пристайко повідомив, що українська сторона зараз працює над тим, “щоб змусити усіх учасників погодитися, що Мінські домовленості вичерпали себе і потребують змін”.

Український міністр вказував, що деякі зміни в Мінські угоди вже внесені, зокрема “формула Штайнмаєра й розведення сил” і підкреслив, що «Росія проти цих дій не заперечувала».

За словами Пристайка «напевно, з часом буде згенеровано новий документ, який буде простіше виконати та досягти результатів».

Єдиним частковим досягненням мінського процесу міністр назвав обміни полоненими та в’язнями між Україною та Росією.

Щодо ключового положення Ммінських угод, які передбачають проведення місцевих виборів на окупованих територіях, міністр підтвердив приготування до можливої дати у жовтні цього року.

При цьому Пристайко наголосив: Україна наполягає, що вибори не можна буде проводити без українського контролю над кордоном з Росією.

Читайте також: Ярош заговорив про силове звільнення Донбасу: «Ми повинні йти до перемоги» (Відео)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook