Мешканці окупованого Донбасу передбачають різке зростання цін через нову пенсійну ідею «глави ДНР»

Захарченко з рукою КПОкупанти Донбасу, які зруйнували економіку захопленого українського регіону і життя тамтешніх мешканців, тепер намагаються робити вигляд, що турбуються про людей, яких самі ж довели до зубожіння. Однак люди на окупованих «ДНР» і «ЛНР» територіях уже добре знають справжню суть «руского міра» і на недолугі подачки бойовиків реагують відповідно.

Так, мешканці окупованих «ДНР» територій висміяли ініціативу «глави ДНР» про підняття пенсій «аж» на 10%,  Такі дії окупантів, передбачають вони, життя пенсіонерів ніяк не покращать, а навпаки погіршать, бо через «зростання» виплат у реальності буде різке зростання цін на їжу.

У мережі користувачі з окупованих територій обурюються мізерними доплатами, які з 1 липня збирається зробити окупаційна влада.

Читайте також: «Глава ДНР» підписав знаковий для пенсіонерів «указ» (Документ)

«А значить і продукти в ціні скоро злетять», — передбачає один із користувачів .

«Треба буде якось записати на диктофон, що моя бабуся про них думає з їхніми пенсіями», — з гірким сарказмом пише інших дописувач.

«Курятина вже подорожчала. Курка за кг була по 130, по-моєму, стала 180. Пенсіонери просто зітхнуть з полегшенням, карколомне підвищення просто», — констатує сміховинні дії бойовиків інший дописувач.

«Є чим пишатися. Пенсію підняли на 300 рублів, проїзд в Крим подешевшав на 150 рублів. Тепер всі пенсіонери рвонуть в Крим», — висміяв проросійських окупантів користувач.

Читайте також: На окупованому Донбасі нове подорожчання

«А зарплату за 2 місяці не планують віддати?» — цікавиться про подальші дії окупаційної влади «ДНР» ще один дописувач, натякаючи, що бойовики місяцями боргують працівникам підприємств, які ще вціліли на окупованому Донбасі.

Читайте також: Частина мешканців окупованого Донбасу зможе отримати свої українські пенсії вже сьогодні (Графік)

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook