Інформація про вихід кораблів ВМС України з Севастополя є дезою спецслужб — Міноборони

imagesУ Міністерстві оборони України називають дезінформацією іноземних спецслужб дані, розповсюджені в деяких ЗМІ, про начебто вихід із Севастополя кораблів Військово-морських сил України та перехід більшості військовослужбовців, дислокованих у Криму, на бік влади автономії.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

«Управління преси та інформації Міністерства оборони України офіційно заявляє, що дана інформація не відповідає дійсності та є провокацією, підготовленою “фахівцями” іноземних спецслужб для дестабілізації обстановки на території Автономної Республіки Крим», — йдеться у повідомленні.

Читайте такожФрегат «Гетьман Сагайдачний» повертається в Севастополь

«Усі кораблі Військово-морських сил Збройних сил України, які перебувають у своїй головній базі у Севастополі, не полишали Севастопольської бухти. Особовий склад дислокованих на території Криму військових частин Збройних сил України, заблокованих озброєними особами, зберігає спокій і намагається шляхом переговорів не допустити кровопролиття. Вимоги скласти зброю військовослужбовці Збройних сил України виконувати відмовляються», — зазначили в Управлінні інформації.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook