Бійню в коледжі окупованої Керчі влаштували спецслужби РФ — український військовий експерт вказав на промовисті нюанси

Костянтин Машовець. Фото - Фейсбук

Костянтин Машовець. Фото — Фейсбук

Криваву бійню 17 жовтня, внаслідок якої загинули 11 і поранені півсотні людей в коледжі Керчі (окупований Крим), влаштували спецслужби Росії.

На нюанси, що вказують саме на це, звернув увагу на своїй сторінці у Фейсбук український експерт Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець.

«Я маю на увазі дуже ймовірну перестрілку між спецгрупою ГУ ГШ ЗС РФ і антитерористичним підрозділом ФСБ, яка в принципі і стала причиною масової бійні в місцевому політехнічному коледжі», — пояснив Машовець.

Читайте також: Момент стрілянини в Керчі потрапив на відео: студенти між пострілами тікали від смерті (Відео)

Він навів цілий ряд факторів, які на це вказують, зокрема: «дивний метод евакуації окупаційною владою тіл загиблих і поранених з місця події (з використанням закритих армійських вантажівок і під безпрецедентно посиленою охороною), … «окупанти посилено також ховають поранених і тих, що вижили в цій трагедії».

Читайте також: Кривава бійня в Керчі: Муждабаєв вказав на справжніх організаторів (Відео)

Крім того, Машовець звернув увагу на дивну поведінку так званих правоохоронних органів РФ після масової бійні.

«На 3-й день після розстрілу площа очеплення не звужувалась, як зазвичай відбувається в таких випадках, бо маніяк ніби як нейтралізований і необхідність очеплювати велику територію відсутня, а навпаки розширювалася», — написав український експерт.

Читайте також: Були групи російських спецпризначенців — Тимчук сказав, хто насправді влаштував бійню в коледжі окупованої Керчі (Блог)

Таку поведінку окупантів Машовець пояснив тим, що вони фабрикували докази на місці злочину, підганяючи їх під офіційну кремлівську версію, що бійню начебто влаштував один 18-річний студент Владислав Росляков.

«Окупанти швидше за все «зачищали» територію, шукаючи і знищуючи докази та матеріальні свідчення, що суперечать офіційній версії і, цілком можливо, фабрикуючи «потрібні», — написав Костянтин Машовець.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook