25 тонн харчів з Тернопілля поїхало у місто Щастя, що на Луганщині (Фото)

оснТернопільські рятувальники долучилися до збору продуктів, необхідних жителям поруйнованих міст і містечок Луганщини, звільнених від сепаратистів.

Про це повідомили в Управлінні Держслужби із надзвичайних ситуацій в області 8 серпня.

Читайте також. Тернополянці дали 5 тисяч гривень на лікування чоловіка, постраждалого під час АТО

Сьогодні ж вантажний автомобіль із продуктами вирушив до місця призначення. Відправку гуманітарної допомоги здійснювали під контролем голови Тернопільської  обладміністрації Олега Сиротюка, заступника голови ОДА Леоніда  Бицюри та начальника Управління ДСНС України в Тернопільській області Віктора Маслея.

- Це приклад тісної взаємодії Тернопільської ОДА та Управління ДСНС України в області. Саме через структурні підрозділи УДСНС в області організували роботу зі збору продуктів. Сьогодні вантаж, загальною вагою більше 25 тонн, буде поїде у звільнене місто Щастя, що на Луганщині, — повідомив Віктор Маслей.

Читайте також. Батальйон “Тернопіль” страждає, бо МВС і Міноборони не можуть домовитися (Відео)

Він додав, що завдяки розумінню подій, що відбуваються в Україні, та активності небайдужих громадян гуманітарну допомогу вдалося зібрати досить швидко. І висловив сподівання, що це — не останній гуманітарний вантаж з Тернопільщини, який направлять до зони АТО.

Понад 25 тонн допомоги для цивільного населення міста Щастя збирали жителі усіх, без винятку,  районів Тернопільщини.
- Відгукнулися на заклик про збір продуктів усі, — зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. – У такий спосіб люди проявили солідарність із мешканцями звільнених територій. Сподіваюся, цей нелегкий період  згуртує жителів різних регіонів України і допоможе знайти взаєморозуміння. Я дякую всім жителям області, які розуміють складність часу і долучилися до формування продуктових вантажів.
 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook