Хтось отримає компенсацію за невикористаний газ і електроенергію 695 грн, а хтось гривню

subsidii  695 грн — максимальна сума, яку люди можуть отримати як компенсацію за зекономлені енергоресурси. За словами спеціалістів Тернопільського обласного управління соцзахисту, сума виплат залежатиме від кількості зекономлених енергоносіїв.

Тож комусь нарахують 695 грн, а комусь можуть нарахувати й одну гривню.

Той, хто вважає, що призначена сума варта того, щоб потурбуватися про її отримання, до першого вересня повинен написати заяву на повернення грошей. Загалом на Тернопіллі понад 131 тис. осіб претендують на компенсацію за невикористану субсидію. З них понад 99 тис. осіб уже подали відповідні заяви до місцевих управлінь соціального захисту населення для виплат.

Як пояснила начальник відділу державних соціальних допомог департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Тамара Козак, компенсацію за невикористану субсидію отримають ті, хто зекономив на газі та електроенергії, що використовувалася для опалення. В області тих, хто електроенергію для опалення, 97 родин.

Селянам, які не можуть відкрити рахунок у банку,  кошти перешлють на поштове відділення за місцем проживання й виплачуватимуть готівкою.

 

 

 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook