Діти відомих політиків теж пішли на фронт (Фото, Відео)

56884ab068f5069160971b09070fbb44

Олексій Гриценко / facebook.com/grytsenko.alex

Діти політиків — такі ж громадяни країни, як і звичайні українці. Дивись, хто з них віддає свій борг Батьківщині і захищає Схід України.

Багато хто і не припускають, що не всі діти українських політиків, які втекли за кордон в надії сховатися від повістки. Частина з них з мужністю служать Батьківщині, а саме — захищають Україну на Сході.

У цей список увійшов син колишнього заступника міністра оборони України Владислав Марі — Ігор. Зараз він є заступником командира батальйону 12 і знаходиться в зоні бойових дій на Сході з самого початку.

Син колишнього міністра оборони України Анатолія Гриценко Олексій також не побоявся залишити дружину і двох дітей, успішний бізнес і взяти в руки автомат. Зараз він командир зенітного взводу і вважає службу своїм обов’язком.

Олексій Гриценко / facebook.com/grytsenko.alex

Сина колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олександра не з першого разу взяли на службу. Хлопець — інвалід другої групи (йому видалили пухлину щитовидної залози) і постійно вживає гормони, тому йому відмовляли в бажанні захищати Україну. Але з п’ятого разу, пройшовши всі комісії, хлопець все ж відправився на військову підготовку.

Олександр Луценко / segodnya.ua

За сином нинішнього міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Олександром і зовсім оголосили полювання російське військові. Він знаходиться безпосередньо в зоні АТО, тому його розташування ховається. Тільки з публікацій у соцмережі можна дізнатися, що з ним все в порядку.

Олексій Аваков (праворуч) і Святослав Вакарчук / facebook.com/alex.avakov

Подейкують, що в зоні АТО також служить син президента України Олексій. Чи це Правда, достеменно не відомо.

Читайте також. Українському ведучому та шоумену Максиму Неліпі прийшла повістка в армію: я маю захищати Батьківщину

Нагадаємо, діти і дружина Президента Петра Порошенка взяли участь в акції Ice Bucket Challenge, облившись крижаною водою, і перерахували кошти на благодійність.

Джерело: ivona.bigmir.net

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook