Хто розпалює ненависть: ще один обман Росії, який підхопили ЗМІ (Відео)

ёУ Москві кілька десятків чоловік у неділю вийшли на Пушкінську площу, щоб висловити свій протест проти пенсійної реформи. Цього дня проходили вибори мера Москви, де голосував відомий скандальний політик Володимир Жириновський.

Про події, що відбулися на мітингу, повідомляє Ліга.нет. За інформацією сайту, мітинг був несанкціонований. У Санкт-Петербурзі й Москві влада не дозволила проводити будь-які протестні зібрання. Жириновського протестувальники затиснули, виникла штовханина.

Російські ЗМІ знову намагаються звинуватити в підбурюванні росіян і всіх їхніх негараздах українців, мовляв, Жириновський побився саме з українцем. Такі провокаційні заяви  не поодинокі. Фейки розповсюджують у мережі й вони лягають на благодатний грунт ненависті багатьох росіян до українців.

Адже українцям немає потреби відстоювати права росіян у їх державі. Тим паче, що навіть такого мітингу в кілька сотень людей Москва не спромоглася зібрати, коли російські Гради бомбили українські міста. Недарма Жириновський прискіпався до одного з мітингувальників, мовляв, покажи паспорт. А той щось проговорив з українським акцентом. Це — підготовлена провокація і обман. Адже вишиванку для провокації міг одягнути хто завгодно — українець на такому мітингу її явно не одягнув би, й акцент у переважної кількості українців, які роками на заробітках у Росії, або ж, як намагаються подати це російські ЗМІ, приїхали збурювати народ, відсутній у такому звучанні, що його одразу можна почути.

Тож, фейки про українців, які нібито мітингують за права росіян, збурюють народ проти влади в такий спосіб, шиті білими нитками.

Тіна Влад.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook