Христина Соловій: «Якщо ти стаєш для когось авторитетом, ти точно мусиш мати позицію» (Відео)

Христина Соловій. Фото - Фейсбук

Христина Соловій. Фото — Фейсбук

Якщо людина стає публічною і до її думки дослухаються, то ця людина мусить мати громадянську позицію.

Про це українська співачка, автор-виконавиць пісень та музикант Христина Соловій сказала в інтерв’ю програмі «За Чай.com» на 5 каналі.

«Я відповідальна за хорошу музику. Я знаю, де я виступаю, де я не виступаю… Я не виступаю в Росії», — сказала українська співачка.

Вона визнала, що далека від політики, та любить Україну, тому має громадянську позицію.

«Все, що стосується, виборів, політики — єдине, що я можу, то це закликати іти на вибори, тому що ви будете за це відповідати… Хочу закликати, якщо хтось дослухається до моєї скромної думки, бо вона насправді дуже скромна в цьому напрямку, то треба піти обов’язково», — звернулась до українців Христина Соловій і зізналась, що голосувати поїде додому на Львівщину.

Христина Соловій, яку слухач України вперше почув на загальноукраїнському телевізійному проекті шість років тому як виконавицю лемківських пісень, нині у Києві вже працює як професійна співачка.

Каже, підлаштовуватись під правила українського шоу-бізнесу не збирається: «Я нікому не намагаюсь сподобатись, я не змінююсь».

Як зізналась, ставати професійною співачкою вона ніколи не мріяла, та одного разу почула по радіо лемківську пісню, яка її зачарувала і з того часу все змінилось.

«Я так любила лемківські пісні, що спати не могла… Це означає, що я — частина того, що мене так сильно зачіпає, того найпрекраснішого з найпрекраснішого в українській музиці — я частина цього народу … Я українка лемківського походження», — розповіла Христина Соловій.

Що означає бути собою в столичному шоу-бізнесі, про цінності її покоління та життєві принципи та чимало іншого — у повній версії інтерв’ю з Христиною Соловій на 5 каналі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook