Гроші знайшли не у Гримчака: з’явились нові дані про затримання заступника міністра (Відео)

Юрій Гримчак

Юрій Гримчак

Майже 500 тисяч доларів США, які в СБУ назвали частиною хабара, що його начебто вимагав Гримчак із помічником, правоохоронці знайшли при затриманні не в Гримчака, а в брата його дружини Ігоря Овдієнка.

Про це заявила адвокат Гримчака Тетяна Матяш в ефірі 112 Україна.

Загалом ввечері 14 серпня правоохоронці проводили у цій справі два окремих затримання: Овдієнка затримали у його машині на столичному проспекті Перемоги, гроші знайшли в автомобілі.

Самого ж заступника міністра МінТОТ Юрія Гримчака затримали в публічному місці — у крамниці.

Читайте також: Все, що відомо від силовиків про затримання на хабарі у $1 мільйон заступника міністра МінТОТ — оперативні кадри СБУ (Фото, Відео)

За повідомленням адвоката, у протоколі при затриманні Гримчака правоохоронці вказали на кримінальне провадження, почате ще в лютому 2014 року щодо зникнення Тетяни Чорновол. До чого тут Гримчак і затримання начебто за хабар, адвокат не розуміє.

Читайте також: «Політичне замовлення», — дружина Гримчака розповіла, як правоохоронці затримували його прямо в супермаркеті (Відео)

Тим часом у Міністерстві культури України зробили заяву, у якій спростували будь-яку свою причетність до затримання Гримчака на нібито хабарі за вплив на Міністерство культури, про що раніше заявив Генпрокурор України Юрій Луценко.

«З 1 січня 2019 року, зі вступом в дію змін до діючого законодавства, на період до затвердження у встановленому порядку історико-архітектурного опорного плану Мінкультури не має жодних правових підстав погодження будь-якого нового будівництва на території історично населених місць, у тому числі м. Києва. Відтак, будь-які звинувачення чи підозри щодо зловживань з питань містобудівних перетворень працівниками Мінкультури є безпідставними, надуманими та такими, що не базуються на жодній з норм права. Міністерство не погоджує проекти будівництва чи реконструкції будівель в історично населених місцях, у тому числі в м. Києві», — дослівно сказано в заяві Міністерства культури.

Журналісти у сюжеті Факти ICTV з’ясували, що будівля на київському Набережному шосе, 25, яка фігурує у повідомленнях у зв’язку з затриманням Гримчака, — це історична будівля, територію біля прагнув забудувати не один охочий ще за часів Януковича.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook