Гроші на допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям передбачили у бюджеті Тернопілля (Відео)

нарадаПроект обласного бюджету готові затвердити завтра депутати Тернопільської облради.

Він, як вони кажуть, — збалансований та орієнтований на суттєву економію. Гроші, які забрали в окремих галузей, об’єднають у резервний фонд. Без такого в умовах воєнних дій не обійтись. Проте на найважливіших для жителів краю сферах, як от медицина, не економили.

Читайте також. Обсяг субвенцій для Тернопілля у 2015 р. складатиме 1,6 млрд грн (Відео)

В умовах війни не економити не можна, кажуть депутати обласної ради, тому з деяких обласних програм гроші довелося забрати. Почекають, до прикладу, промоція регіону і туризм. Проте за енергоносії заплатити буде чим, як і зарплатню бюджетникам, каже Володимир Гульовський. Бюджет, запевняє депутат, — близький до потреб людей. Для обласної дитячої лікарні, наприклад, знайшли 5 мільйонів гривень. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Йдеться про повністю безплатне лікування, виділення медикаментів, тобто закупівля ліжок, препаратів. Ми хочемо, щоб обласна дитяча лікарня допомагала дітям не за рахунок добровільних пожертв батьків, а суто за рахунок держави. Це в Україні має бути вперше, і ми установимо контроль над тими коштами, – розповів депутат Тернопільської облради Володимир Гульовський.

Читайте також. Тернопілля отримає «бюджет проїдання» — на розвиток передбачили мінімум (Відео, Фото)

Ще 1 млн грн отримає Університетська лікарня, зокрема на розвиток кардіологічного відділення. Два з половиною мільйони – резерв для допомоги бійцям АТО та їх сім’ям.

–  Кожна сім’я, родина тих, хто воює сьогодні, може звернутись до нас, до депутатського корпусу, до голови облради, щоб ми виділили їм матеріальну допомогу… Ми збільшили кошти і на реабілітацію військових. Визначили Заліщики як базовий центр, там буде лікарня, де учасники АТО будуть проходити реабілітацію психологічну та іншу, – каже Володимир Гульовський.

До речі, сьогодні, 26 січня, гроші між галузями розподілила бюджетна комісія. Завтра, 27 числа, бюджет на 2015-й рік депутати мають затвердити на сесії обласної ради.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook