Грошей не дали і кинули «на яму» — як бойовики ставляться до тих, хто їм вірить (Відео)

585x390Мешканець Донеччини, який приєднався до незаконних збройних формувань у 2015 році, звільнено від кримінальної відповідальності у рамках Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

Під час перебування на тимчасово окупованих територіях чоловік працював «інкасатором», зі зброєю супроводжуючи виплати бойовикам. Проте сам він жодного разу зарплату не отримував. а після запитання про гроші терористи кинули його «на яму».

Читайте також: Кількість дезертирів серед бойовиків «ЛНР» вражає

Після звільнення чоловік втік до Росії, де переховувався тривалий час. Дізнавшись через Інтернет про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», він вирішив скористатися нею, адже не брав безпосередньої участі у бойових діях та не вчиняв тяжких злочинів. Це дало йому змогу повернутися в Україну.

Навіть будучи учасником Програми, колишній учасник НЗФ мав великі сумніви щодо успішності її роботи. Проте його страхи були марними. Після рішення суду чоловіка було звільнено від кримінальної відповідальності.

Читайте також: У сепаратистів почався «плин кадрів» — масово здаються (Відео)

На даний час він перебуває вдома, працевлаштувався та допомагає батькам. У своєму відеозверненні колишній бойовик закликає тих, хто воював та воює за т.зв. «ЛНР/ДНР», знаходиться зараз на тій території без житла, без грошей, без засобів існування повертатись до своїх родин на мирну територію, де є робота, де на тебе завжди чекають, повідомляє прес-служба СБУ.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook