Громадянинові РФ Ігорю Гіркіну не до допитів у Києві – він організовує «майдан» у Москві (Відео)

1111Як повідомляла ІА «7Днів-Україна», Ігоря Гіркіна, який причетний до низки злочинів в Україні, викликає на допит українська прокуратура. Але йому нині не до допитів.

Ігор Гіркін (Стрєлков) змінив український фронт на фронт опору владі в РФ. Він закликає росіян вийти на майдан проти рішення Путіна з приводу передачі низки Курільських островів Японії. Про це повідомляють соцмережі.

Читайте також: ГПУ викликала громадянина РФ Ігоря Гіркіна в Київ на допити — опубліковані повістки

Це той самий Гіркін і його однодумці, які проклинали Майдан в Україні й казали, що майдани бувають тільки за гроші Держдепу.

Володимир Путін здає Японії Курильські острови й цьому потрібно завадити. Так можна узагальнити заклик Гіркіна до росіян. Як він сказав, Путін веде таємні перемовини з прем’єр-міністром Японії Абе Сіндзо. Державною зрадою називає передачу островів Японії. Рішення, як каже, практично на завершенні.

Невже почалося? Почалося те, що й повинно було статися — РФ розплачується за збурення й розхитування ситуації в Україні: бумеранг повертається. Думається, що він добряче вдарить, бо це, очевидно, лише початок. Далі — санкції, що призводять до погіршення фінансової прокладки в країні й у кожного росіянина, крапля за краплею видавлюватимуть з них пиху й зневажливе ставлення до тих, хто протестує й виступає проти злочинної влади. Активно, на Майдані, як в Україні. Бо інакше як можна донести до влади, що ти — народ — думаєш про неї й що вимагаєш він неї, якщо вона не хоче бачити тебе в упор? Позбавлена фінансової голки Чечня довго не терпітиме, Китай вже потихенько забирає території на Далекому Сході — тамтешні росіяни не задоволені здачею в оренду їхніх земель. Але швидше за все може вибухнути Москва, яку вже окупували люди з неслов’янською зовнішністю

Не дай Бог бачити російський бунт — безглуздий і безпощадний, писав російський класик О. С. Пушкін.  Грішу… Але тепер хотілося б і впевнена — не одній мені…

Тіна Влад.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook