Громадським лідерам пропонують об’єднатися у боротьбі проти корупції

хабарГолова громадської організації «Тернопілля – наш дім» Руслан Ваврик звернувся до керівників усіх громадських організацій Тернопільської області.

Читайте також. Корупція повертається у нову владу – голова МВС (Відео)

Причина – необхідність об’єднання громади у боротьбі з корумпованою мафією у владі. Адже окремі фізичні особи членами Комітету громадського контролю бути не можуть.

Читайте також. Весняна сесія у тернопільських вишах пройде без хабарів (Відео, Фото)

Подаємо повний текст звернення:

Керівникам громадських організацій Тернопільської області

В І Д К Р И Т Е   З В Е Р Н Е Н Н Я

Шановні панове!

Громадська організація «Тернопілля – наш дім», являючись суб’єктом громадянського суспільства, виражаючи волю та інтереси  членів організації, усвідомлюючи свою відповідальність за успішне становлення в Україні громадянського суспільства, прагнучи ефективно сприяти утвердженню в Україні ідеалів та принципів Майдану, піклуючись про унеможливлення та подолання в суспільних відносинах проявів корупції, підтримуючи необхідність проведення в державі люстрації керівництва усіх гілок влади, керуючись положеннями Конституції України та закону України «Про громадські об’єднання», звертаємось до вас з пропозицією об’єднатись у боротьбі з корумпованою мафією, яка паразитує у всіх гілках влади в Україні та невідкладно розпочати перманентний громадський контроль за діяльністю влади та підпорядкованих владі господарюючих суб’єктів.

Читайте також. Мін’юст та Тетяна Чорновіл ініціюють перевірку Державної виконавчої служби

Із цією метою пропонуємо спільними зусиллями громадських організацій заснувати громадський рух у вигляді Тернопільського обласного комітету громадського контролю, основними завданнями якого будуть:

постійне здійснення громадського контролю за діяльністю органів влади та окремих посадових осіб;

активна участь в люстраційних процесах;

відстоювання і захист прав та інтересів громадян.

На початковому етапі Тернопільський обласний комітет громадського контролю пропонуємо зорганізувати під егідою та у складі ГО «Тернопілля – наш дім», що дозволить на основі затвердженого Положення про комітет забезпечити швидкий початок його роботи та прискорити одержання конкретних результатів в діяльності Комітету. В подальшому Комітет громадського контролю при ГО «Тернопілля – наш дім» буде реорганізовано в окрему та незалежну громадську спілку, створену громадськими організаціями, зі своїм Статутом, керівництвом та банківським рахунком.

Читайте також. Корупцію поборемо лише тоді, коли всі об’єднають зусилля (Відео)

Окремі фізичні особи членами Комітету громадського контролю бути не можуть.

Пропонуємо цю нашу пропозицію розглянути у невідкладному порядку і, у разі згоди, стати одним із засновників (учасників) Тернопільського обласного комітету громадського контролю, повідомивши нас про це електронним листом (додавши копії відповідних рішень, з даного питання, керівного органу Вашої громадської організації).

Контактний телефон координатора – 096-945-19-66.

Закликаємо усіх: Не зрадьмо «Небесній сотні»! Революція повинна тривати до кінця! Поборемо корупцію! Геть корупціонерів! Геть зрадників ідеалів Майдану!

З повагою, голова ГО «Тернопілля – наш дім» Руслан Ваврик»

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook