Громадська рада при УМВСУ в Тернопільській області – на низькому старті

P1210002-nГромадські організації Тернопільщини створили ініціативну групу для формування Громадської ради при УМВСУ в Тернопільській області.

Читайте також. Василь Облещук – уже законний керівник обласної міліції (Фото)

Про це сьогодні, 11 квітня, на організаційній зустрічі представники громадських об’єднань говорили із новопризначеним начальником обласної міліції Василем Облещуком. Приводом до зустрічі стало звернення від 9-ти створених під час Революції Свідомості громадських об’єднань, спрямоване панові Облещуку 4 квітня.

Нагадаємо, йшлося про розформування діючої Громадської ради при УМВСУ в області і створення нової. До звернення додали список представників організацій і місцевих ЗМІ, які мали б увійти до майбутньої Громадської ради.

Читайте також. Головний міліціонер Тернопілля буде радитися з новою громадською радою

- Сьогодні у нас формується громадянське суспільство, — говорить начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук. -  Тому контроль над правоохоронними органами повинна здійснювати громада. У Тернополі ініціатива формування Громадської ради пішла від громадських організацій, а я це підтримав. Громада більше знає про того чи іншого керівника, відстежує суспільні процеси в області. Сьогодні ми зустрілися із громадою, визначили шляхи формування Громадської ради, невдовзі проведемо установчі збори і, думаю, до кінця квітня її сформуємо.

Читайте також. За незареєстровану зброю – до 7 років позбавлення волі (Відео)

Із керівником обласної міліції зустрілися представники таких громадських організацій: «Самооборона Майдану Тернопільщини», «Автомайдан Тернопіль», «Майдан Тернопіль», «Тернопільські підсумки», «Рада бізнесу Тернопілля», «Тернопільська правозахисна група», «Громадський люстрацій ний комітет», «Воля» та інші представники громади. Керівником ініціативної групи обрали представника Тернопільської правозахисної групи Володимира Малишевського, який збиратиме побажання організацій щодо діяльності Громадської ради.

Із представників громади створили ініціативну групу в частині напрацювання положення майбутньої Громадської ради. Береться за основу міністерське положення, усі зауваження та пропозиції збираємо, узагальнюємо і виносимо на затвердження, — повідомив Володимир Малишевський.

Читайте також. Василя Облещука ще офіційно не призначили, а під обласним УМВС – пікет (Відео, Фото)

Правоохоронці та представники громади постановили сформувати Громадську раду при УМВСУ в Тернопільській області до кінця квітня, повідомили у прес-службі Координаційної ради Громадських організацій Тернопільщини.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook