Хресна хода вперше пройшла через площу Героїв Майдану (Відео, Фото)

P3300074-nТрадиційна передвеликодня Хресна дорога відбулася у Тернополі сьогодні, 30 березня. Цього року в ній взяли участь не менше 10 тисяч тернополян.

Читайте також. Вклонитися до чудотворної ікони можна до 6 квітня (Відео)

- Нехай Бог благословить наш Хресний хід, який підтверджує нашу вдячність Всевишньому, — мовив митрополит Тернопільсько-Зборівського Кир Василій Семенюк, благословляючи вірних.

Читайте також. “Ті хлопці вже на Небесах і стежать за нами” – пам’яті “Небесної сотні” (Фото, Відео)

Багатотисячна колона вирушила від Архикатедрального Собору після Божественної Літургії та пройшла центральними вулицями міста. Вірні вздовж усього шляху молилися за Україну, за мир і неподільність нашого краю, читали уривки страсних Євангелій і виконували духовні пісні. Втім, була одна особливість — уявляючи страсті Христові, люди весь час згадували Героїв «Небесної сотні», які полягли за те, щоб наша країна стала кращою та сильнішою.

- Немає сьогодні гіршого, як байдужість, — казав митрополит. – Як можна бути нині байдужим до долі своєї країни, своїх дітей? Нам нині ще багато треба молитися, аби сила спільної молитви і посту допомогла врятувати Україну…

У колоні йшли і старі, і малі. Причому всі зберігали спокій і мовчання. Символічним є те, що маршрут цього року пролягав через площу Героїв Майдану. Там учасники ходи молитовно вшанували борців-героїв, які віддали своє життя за свою Батьківщину під час кривавих подій у Києві.

До речі, символічний дерев`яний хрест як символ земних страждань Ісуса від стації до стації почергово несли представники духовенства, влади, студенти семінарії, громадських і молодіжних організацій, лікарі, педагоги, журналісти, меценати, духовенство та вірні інших конфесій, а також волонтери та активісти Майдану.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook