Грандіозні руйнування: окупаційна влада «ДНР» показала наслідки смертельного обвалу на заводі (Фото)

ф5Одна людина загинула, 1,5 тисячі квадратних метрів покрівлі обвалилось — такі наслідки грандіозної аварії, що сталась сьогодні вранці на окупованому «ДНР» Донбасі.

Як повідомило так зване «МЧС ДНР«, сьогодні вранці завалилась частина покрівлі  і стін ремонтно-механічного цеху машинобудівного заводу окупованої Горлівки. Площа обвалу даху — 1,5 тисячі квадратних метрів, площа обвалу стін цеху — 70 квадратних метрів, заявила окупаційна влада.

Читайте також: Великий обвал на окупованому Донбасі — можливі жертви (Фото)

Внаслідок обвалу загинув 63-річний слюсар, тіло якого знайшли, розбтраючи завали.

Читайте також: Загибель людини внаслідок сьогоднішньої великої аварії на окупованому Донбасі підтвердилась

Про причину обвалу цеху в так званому «МЧС ДНР» скромно заявили, що ці «прични з’ясовуються».

Однак із оприлюднених окупаційною владою знімків чітко зрозуміло, що сніг, який досі лежить високим шаром на вцілілих ділянках даху будівлі, став причиною обвалу, не виключено — що першочерговою. Бездіяльність бойовиків, які не прибирають сніг із покрівель, вже призвела цього року до кількох смертей і травмувань місцевих мешканців.

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась грандіозна аварія, про яку бойовики заборонили говорити (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 5 січня  під вагою снігу обвалилось 3 тисячі квадратних метрів покрівлі Макіївського меткомбінату, коли в цеху прокатного стану №390 працювали люди. Лише дивом ніхто з них не постраждав.

Читайте також: Так виглядає «рускій мір»: на окупованому Донбасі колосальна НП, яку приховали бойовики (Фото)

Така ж надзвичайна подія сталась і на Алчевському меткомбінаті. Там 7 січня завалилось близько 900 квадратних метрів даху виробничих приміщень, які бойовики занедбали. Тоді в цеху дивом вцілів сторож.

Через неприбраний сніг 21 січня на Дебальцевському заводі металургійного машинобудування (ДЗММ) завалилось півтори тисячі квадратних метрів даху. Внаслідок цього загинула працівниця.

Читайте також: Є жертва: на окупованому Донбасі грандіозна аварія на заводі

Обвали покрівель на окупованому Донбасі через неприбраний окупантами сніг тривають уже четвертий тиждень. Про ці обвали на підприємствах бойовики воліють мовчати — заявили тільки про обвал покрівлі заводу в Дебальцевому та сьогодні в Горлівці.

ф1ф2ф3ф4ф5

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook