Говорили про пастки «тіньової» зайнятості та відповідальність за таке (Фото)

news4035Найбільш актуальні проблеми приватних підприємців-фізичних осіб і переваги праці в законодавчому полі обговорювали у Тернополі.

Читайте також. У День науки студентів звільнять від занять

У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Легальна зайнятість — запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту». У заході взяли участь представники Тернопільської міської ради, Тернопільської райадміністрації, Управління  Пенсійного фонду Тернополя, представники роботодавців  та інші. Про це повідомила начальник відділу статистики, організаційної та інформаційної роботи ТМРЦЗ Ірина Опалко.

На семінарі йшлося: про недопустимість і можливі правові наслідки використання робочої сили з порушенням трудового законодавства; вимоги законодавства до подання оголошень про найм працівників; об’єднання усіх зусиль соціального партнерства щодо вирішення питання легальної зайнятості працівників, про пастки «тіньової» зайнятості.

Читайте також. Тепер вартість ваучера з “біржі” для 45-річних – до 12 тис 180 грн

Директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк ознайомив присутніх зі станом ринку праці та можливостями служби зайнятості щодо надання послуг роботодавцям відповідно до Закону України «Про зайнятість населення». Особливу увагу роботодавців привернули до створення нових робочих місць, які дають можливість не тільки якісно підібрати кадри з проведенням стажування на робочому місці, а й отримати компенсацію єдиного внеску, сплаченого роботодавцем за працевлаштованого за направленням служби зайнятості  на нове робоче місце зареєстрованого безробітного.

Продовжила обговорення актуальних проблем начальник Управління Пенсійного фонду м. Тернополя Тетяна Глух, яка акцентувала увагу на заходах щодо легалізації заробітної плати, так як страхових внесків, які надходять на міські рахунки Фонду недостатньо для  виплати пенсій.

Читайте також. На Тернопіллі готові сприяти працевлаштуванню біженців з Криму

Досвідом роботи без порушень законодавства поділився представник ТОВ “Продлюкс”. Заступник начальника Територіальної інспекції праці в Тернопільській області Ігор Хаварівський інформував присутніх про проблеми тіньової зайнятості, про адміністративну та кримінальну відповідальність, до якої за порушення законодавства можуть притягнути роботодавця.

 

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook