Городяни уже гріються: у Тернополі та інших містах області розгорнули мобільні пункти обігріву (Фото)

Окрім стаціонарних пунктів обігріву, у Тернопільській області вже розгорнули й мобільні.

Як повідомили в Управлінні ДСНСУ в Тернопільській області, такий мобільний пункт обігріву вже запрацював у райцентрі Теребовля.

ф2

«У зв’язку із різким пониженням температурних показників та з метою запобігання випадкам переохолодження громадян, в першу чергу малозахищених верств населення, 5 січня Теребовлянським РВ Управління розгорнуто мобільний пункт обігріву на площі князя Василька у місті Теребовля», — повідомили рятувальники.

Читайте також: Кульбіда оголосив невтішний прогноз погоди на Різдво для всіх областей України (Відео)

Сьогодні ж у парку імені Шевченка в Тернополі працівники Тернопільського міського відділу та 1 ДПРЗ Управління облаштували під мобільний пункт обігріву намет, в якому одночасно можуть обігрітися близько 20 людей.

Читайте також: Рятувальники Тернопільщини розгортають пункти обігріву (Адреси)

ф1ф2

Організація життєзабезпечення зазначених обєктів здійснюється у тісній співпраці з органами влади, зокрема Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, зазначили рятувальники.

Пункт обігріву всередині наметф5ф6

При потребі Управління ДСНС України в області готове розгорнути ще 14 наметів для облаштуання мобільних пунктів обігріву та 5 автомобілів підвищеної прохідночті, які використовуватимуться при ускладненні погодних умов на автошляхах віддалених від населених пунктів.

ф7

Пункти обігріву, запевняють рятувальники Тернопільщини, встановлено із дотриманням всіх вимог санітарно-гігієнічних норм та правил пожежної безпеки. Вони в достатній кількості забезпечені засобами обігріву на твердому паливі, медичними аптечками та вогнегасниками. У пунктах обігріву організовано цілодобове чергування рятувальників. Усі охочі можуть зігрітися, випити гарячого чаю та отримати першу долікарську допомогу. Мобільні пункти обігріву функціонуватимуть, якщо температура повітря буде нижчою за 10 градусів морозу.

ф8

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook