Гордість за народ, сльози на очах: Вражаюче відео про Марш захисників України (Відео)

Не можна дивитися це відео без щирий емоцій гордості й поваги до нашого українського народу, який уміє в непростий час згуртуватися й об’єднатися, показати свою національну свідомість, не принижуючи тих, хто, може, думає не так чи хоче споглядати красиві картинки естетичного параду на Хрещатику, щоб не травмувати психіку побаченими воїнами, що рухалися у візках, без рук або ніг, бо вони втратили їх у пекельній російсько-українській війні.

Скріншот із відео.

Скріншот із відео.

Проглядаючи це відео розумієш, що попри всі труднощі й болі, попри спотикання й набиті гулі, наша держава завдяки таким людям, які йшли на Марші захисників, відбулася, формується нація, міцності якій може Європа хіба позаздрити. Бо ніде в Європі немає такого народу, який не дав себе знищити під столітніми утисками, заборонами на мову, віру, гоніннями і цинічним фізичним знищенням голодоморами, таборами, Сибіром.

Віриться, що в Україні вже сформувалося громадянське суспільство, яке не дасть будь-якій владі, яка б не прийшла, знищити головне – незалежність країни.

Відео, змонтував учасник оргкомітету Маршу захисників України  Володимир Зінченко й виклав на своїй сторінці у Фейсбук. Володимир написав, що зробив це «на враженнях від сили української нації: родин загиблих, поранених, патріотів, добровольців, діючих військовослужбовців, волонтерів, медиків…».

Щира вдячність вам, п. Володимире, за такі емоції від перегляду фільму!

Тіна Влад.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook